Отзывы о компании WOW NAME - Косметика, подарки, аксесуары
- Инна Ч.
Приїхало замовлення в подарунковому пакуванні) супер приємно)
Елеонора Л.- Голуб Ю.
Дякую дуже за посилку! Дуже швидко оформили замовлення, пакування супер, товар як завжди класний👍Задоволена, щаслива😍У вас найкращій сервіс❤️
Ольга М.- Юлия Г.
- Елена П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олена Б.
Доброго дня. Дякую, посилочку отримала, дуже гарно запаковано, швидке відправлення. Також дякую за смаколик та подарунок🌹 Гарного дня!❤️
Наталія К.Рекомендую!
Тетяна Я.Користуюсь декілька днів і дуже задоволена ! За ці гроші те що треба ! Буду замовляти ще !!
Инна К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
